Palahniuk, Kiergekaard ve Yüksel; KD’de!

Chuck Palahniuk

images

 

Chuck Palahniuk. Soğuk savaş sonrası dönemin en sivri yazarlarından. İlginç sayılabilecek bir hayat. Sıradışı romanlar. Dr. Jesse Kavadlo Chuck Palahniuk romanları için şöyle diyor: “Gözlerinizi kırık camlarla ovuşturmanın neye benzediğini düşleyin: Chuck Palahniuk okumaya benzer.” 

 

Chuck; beşinci sayımızda Suat Başkır‘ın kalemiyle KD’de olacak!

 

Søren Aabye Kierkegaard

foredrag_soeren_kierkegaard_nadverpraksis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nietzsche’den etkilenen, Hegel’in düşüncelerine karşı çıkan, Varoluşçuluğun öncülerinden olan, Hristiyanlıkla yıldızı barışmamış bir filozof: Søren Aabye Kierkegaard; beşinci sayısında Tan Doğan’ın kaleminden Koza Düşünce’de olacak.

Søren; beşinci sayımızda Tan Doğan‘ın kalemiyle KD’de olacak!

 

Edip Yüksel

edip-yüksel

 

 

Son dönemde Youtube videolarıyla gündeme gelen Edip Yüksel; Koza Düşünce’nin beşinci sayısı için röportaj verdi.

1957 Bitlis doğumlu olan yazar; 1980 öncesinde Akıncılar’ın Fatih sorumluluğunu da üstlenmişti. Geçmişi de bugünü de olaylı olan yazarın bir çok kitabı bulunuyor. Genellikle İslam üzerine çalışmalar yürütüyor, Youtube’daki videolarında tartışmalar yapıyor ve gündemi yorumluyor.

 

Beşinci sayımız; Ocak – Şubat 2014 döneminde kitabevlerinde olacak!

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet