Koza Uçuyor

Koza; iki yıl kadar önce kendini var etme çabasına tutuştu. Zor bir yoldu bu. Mali, toplumsal vb birçok engel bizi bekliyordu. Ancak sözümüzü var edebilme kavgasından kaçmak bize göre değildi. Türkiye’de fanzin, dergi kültürünün çok gerilediği bir dönemde korkusuzca çıktık sahneye. Göğüslediğimiz birçok sorunla hala boğuşuyoruz.

Bu sorunların en can yakıcısı maalesef mali sorunlar. Her derginin, fanzinin hatta öğrencinin yaşadığı bir sorun bu. Yaşamak için gerekli olan ihtiyaçları, asgari düzeyde karşıladıktan sonra, ‘diğer işlere’ ayrılacak bütçe namına bir şey kalmıyor insanın elinde avucunda.

Biz de KD olarak tüm mali sorunları aşmış, düzenli bir gelir modeli yaratabilmiş değiliz. Burdan doğru, bazen basımımız gecikebiliyor, bazen basım sayımız azalabiliyor, bazen bazı şehirlere yeni sayıyı gönderemeyebiliyoruz.

Bir defa, mali sorunlardan kaynaklı ulaşamadığımız insanlar varsa, hepinizden özür dilerim. Ancak her zorluğa rağmen, sözümüze kulak veren insanların sağladığı motivasyonu da hala milyon dolarlara değişmeyiz.

Tüm bu sorunları yoluna koyabilmek adına onuncu sayımızda belli bir küçülmeye gidiyoruz. Belli başlı şehirlere KD’nin onuncu sayısını ulaştıramayacağız ancak ancak mail, mesaj gibi yollarla bize ulaşan okuyucularımıza kargo yoluyla onuncu sayımızı gönderebiliriz.

Bu zor dönemi atlatabilmek adına Koza Düşünce etrafında yarattığımız dayanışma ağını sıkılaştırmamız gerek. Bunun için tüm okuyucularımıza sesleniyoruz. Bugüne kadar bizimle olan her bir bireye tek tek teşekkür ederim. Koza uçmaya devam ediyor.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet