Koza Dergisi Dünya Dillerine Açılıyor

Koza Dergisi, dünya dillerine açılıyor. Bencilce davranıp sadece kendimizi ve kendi ülkemizi düşünme gafletine düşmemek ve tüm halklara seslenebilmek, dünyanın diğer köşelerindeki insanlarla bir şeyler paylaşabilmek, aynı şekilde ülkemizde yaşayan ve ana dili Türkçe olmayan insanlarla da paylaşımda bulunabilmek için Koza Dergisi’ni dünyanın tüm dillerine açıyoruz.

Koza Dergisi, yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda, başta ülkemizde yaygın olan Kürtçe olmak üzere, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Çince… Dünyanın bütün dillerine açılıyor. Bu maksatla, Türkçe dışındaki dillerde yazacağınız, ya da yazacağını düşündüğünüz insanları bize yönlendirerek bu sürecin müdahili olabilirsiniz.

 info@kozadergisi.com adresine yazıları Türkçe çevirisi ile birlikte göndermelisiniz. Yazılarınız, önce yayın kurulumuzun onayından geçecek ve son aşamada editörümüzün önüne gelecek. Bu süreçten sonra, yazınız gönderdiğiniz dilde Koza Dergisi’nde yayınlanacak. Türkçe çevirisi de kontrol edildikten sonra internet sitemizde yayınlanacak.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet