Benim Çocuğum, 24 Şubatta Vizyona Giriyor

Screenshot_2013-02-17-00-50-59-1

 

Türkiye’de LGBTT üyelerinin yaşadığı sorunları anlatan bir belgesel çekildi. Can Candan’ın yönetmenliğinde çekilen film, bu konuda Türkiye’de çekilen ilk uzun metrajlı film olma özelliğini taşıyor. Film, LGBT bireylerinin ebebeynlerine odaklanıyor. Ebebeynler, çocuklarını oldukları gibi kabul eden ve bunu toplumla paylaşan insanlar olarak, bu belgesel filmde buluşuyorlar.

 

Filmin çekilmesinde hiç kuşkusuz LİSTAG (LGBT aileleri İstanbul grubu) üyelerinin katkısı çok büyük. Zaten bu belgesel filmde oynayan aileler de LİSTAG üyesi. Ebebeynlerin çocuklarını nasıl koşulsuz sevebildiklerinin anlatıldığı film, bizi İstanbul’da beş eve konuk ediyor ve olaylar da buradan itibaren gelişmeye başlıyor.
Benim Çocuğum; !f Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali kapsamında bir çok ilde gösterimde olacak. Filmin gösterim ayrıntıları için filmin sitesini ziyaret edebilirsiniz.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet