9. Sayımız Kitabevlerinde!

9. sayı kapak

9. sayımız kitabevlerindeki yerini aldı. Modern Kölelik konulu bu sayı, mavi ve beyaz yakalı emekçilerin durumları üzerine yoğunlaşıyor. Hizmet sektörü de ucuz iş gücünün sağlandığı önemli bir alan olarak dergide yer edindi. Bunun dışında yine öykü ve şiirlerle edebiyat kısmımız sizleri bekliyor.

Dosya konulu son sayımızı çıkarttık. Artık her sayı için belirlediğimiz bir üst başlığımız olmayacak.

Bu kararı almamızdaki en önemli neden özellikle okuyuculardan gelen yazılar. Dosya konusu dışındaki yazıları görmezden gelmeye devam etmek istemedik. Ancak bir dosya konusu belirlediğimiz müddetçe, konunun dışına çıkma imkanımız da yoktu. Bu nedenle farklı konularda gelen yazıları da yayınlayabileceğimiz bir zemin yaratmak adına bu deşiğimi gerçekleştiriyoruz. Onuncu sayımızla birlikte bir dosya konumuz olmayacak.

 

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet