4. Sayımız Kasım’da Kitabevleri’nde!

received_m_mid_1382608331021_144bbdd011bf9a9592_0

 

Koza Düşünce, dördüncü sayını çıkarıyor. Bugüne kadar çıkardığımız üç sayının ardından, yenilikler ve değişikliklerde yine okuyucularımızla buluşuyoruz.

 

Dördüncü sayımızın sürprizleri Trabzon ve Mersin. Dördüncü sayıyla birlikte bu şehirlerde de var olacağız. Bunun dışında yeni şehirler de aramıza katılmaya devam edecek.

 

Kapak konuğumuz Attila İlhan. Düşünceleri, kalemi ve yaşamıyla; anılmayı, yer verilmeyi hak ettiğini düşündüğümüz bir aydındı. Rahmetle anıyor ve Koza Düşünce’nin sayfalarında olmasından dolayı memnuniyetimizi ve heyecanımızı dile getiriyoruz.

 

Bu sayıda, Suat Başkır bizimle. Kendisi değerli kalemiyle bir anlamda hem yaşı hem de kalem tutuşu itibariyle bizlere abilik edecek. Aynı zamanda Suat Başkır; “İnsan’ın İtirafları- Yeni Gelen Türe Mektuplar ” isimli kitabın da yazarı.

 

Zehra Güvendi, geçmişe ve günümüze getirdiği farklı bakış açısıyla aramızda olacak bu sayıda.

 

Dördüncü sayımızda yeni bölümlerimiz var. Beste Erkan, sinema ve sosyolojiyi birleştirdi Açık Gişe bölümünde.

M. Zahid Erdoğan, KD Kütüphanesi’nin raflarından ilk kitabı konuk etti sayfalarımıza.

Semih Samyürek, Michel Foucault okumalarını KD’ye açtı.

Bunların dışında yine M. Zahid Erdoğan, Merve Keskin, Merve Akıncı, Ufuk Dönmez ve Mahmut Dönük, düşüncelerini, yazılarını Koza Düşünce aracılığıyla bizlerle paylaşacak. Dördüncü sayı, taze taze raflardaki yerini alıyor, Kasım’da!

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet