26. Sayımızda Serkan Türk Var!

 

Kasım – Aralık 2018 tarihli 26. sayımızda Serkan Türk’ü dosya konusu yapıyoruz. Türk’ün kitapları üzerine incelemelerin, sanat anlayışı üzerine fikirlerin ve bir şiirinin yer alacağı yeni sayımızda, kendisiyle yapılan ayrıntılı bir röportajı da bulacaksınız.

 

Serkan Türk Kimdir?

 

1977 yılında Trabzon’da doğdu. İşletme eğitimi aldı. Şair ve öykücü olan Türk, aynı zamanda 25 yıldır radyoculuk yapıyor. Ada Dergisi’nde editörlük yapmış olan yazarın eserleri Almanca, Bulgarca, İngilizce gibi dillere de çevrilmiştir.

 

Şiir kitapları:

Her Şeyin Güzel Olma Nedenleri

İçimiz Çölse Biri Geçmiştir

Uzun Ruhlu Bir Cüce

 

Öykü Kitapları:

Uzak Yaz

Rüzgarlı Camlar

Tanrı’nın Yalnız Kırları

Bak Önümüzde Yeni Bir Mevsim

Uyurgezer Bir Gölge

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet