20. Sayımız Yolda

Eylül – Ekim 2017 tarihli 20. sayımız “Starbucks” konulu dosyasıyla çıkıyor. Kapsamlı bir dosya çalışmasının yanı sıra röportajlar, şiirler ve öykülerle edebiyat dünyasına dair söz söylemeye devam ediyoruz. Dosya yazılarımız ve yazarlarımız şöyle:

  • Kapitalizm’in Yeni Kâbesi: Starbucks / Gülçin Sağır
  • Starbucks’ın İdeolojiler Üzerindeki Etkisi / Semih Samyürek
  • Franchising’ten Sonra Hayat: Şehirler, Starbucks ve Sosyal Mastürbasyon / Emin Aslan Özbek
  • Bir Statü Göstergesi Olarak Starbucks / Ahmet Aksoy
  • Adana Starbucks Şubelerinde Hazzın ve İştahın İzini Sürmek / Göktürk Kızıl

20. sayımızda iki adet röportaj bulunuyor. İlki, “Aksak Fabl” isimli şiir kitabının yazarı Hakan Unutmaz ile röportaj. İkincisi ise “yuva, aile, mahalle, ağaç ve doğa sevgisinin olduğu bir yaşamı ve bunların yanında da kedileri, kargaları severek hayvan severliği” çocuklara aşılamayı hedefleyen “Maya’nın Ağacı” adlı çocuk kitabının yazarı Gökçe Ateş Aytuğ ile röportaj.

Bu sayımızda Devrim Horlu, Burak Çapan, Neda Olsoy, Ziya Boz, Taner Cindoruk, Büşra Kuruca, Felek Yılmaz ve Onur Koca şiirleriyle, Mesut Ateş ise öyküsüyle yer alıyor.

 

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet