17. Sayımız Yolda

C30xsw5W8AAILj5

 

Mart – Nisan 2017 tarihli 17. sayımızın çalışmalarında sona yaklaşıyoruz. Verdiğimiz bir yıllık aranın ardından ivme kazanan bir grafiğe eriştik. Okuyucularımızın ilgi, alâka ve desteği sayesinde bu sayımızdan itibaren basım adedimiz de satış noktalarımız da artıyor. Hepinize teşekkürü borç biliriz.

17. sayımızın dosya konusu: “Müzik”. Müzik; her daim edebiyatla, edeple, ahlâkla, kültürle, ideolojilerle bg. alâkalı olmuştur. Bu yüzden müziği irdelemek; yaşamı irdelemektir. Koza Düşünce de yaşamı irdelemeye, müzik konusu ile devam ediyor. Antik Yunan’da müzikten, müziğin sosyolojiyle olan ilintisinden, halk ozanlığından vb. birçok perspektiften derinlemesine bir incelemeye giriştik.

Ufuk Aymaz, Fatih Akça, Deniz Göktepe, Kadir Sevinç gibi değerli kalemlerin şiirlerini; bizler yayımlama, sizler okuma fırsatı bulacaksınız. Bunun dışında öykü, inceleme, deneme gibi alanlarda seçkin örneklerle raflarda olacağız.

17. sayımızın süprizi ise: Manuş Baba röportajı olacak. Son dönemde özellikle üniversite gençliği arasında bir dinleyici kitlesi bulan sanatçı ile müziği, kendini ve hayatı konuşacağız.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet