17. Sayımız Çıktı

koza kadirli

 

“Müzik” dosya konulı 17. sayımız çıktı. Bu sayımızda basım sayımızın arttığını ve yeni isimleri aramıza kattığımızı hemen belirtelim. 17. sayımızla birlikte çok daha güçlü bir ekibe ve yazarlara sahip olduk. Basım sayımımızı arttırmamız sayesinde bu sayımızda daha fazla şehire ve okura ulaşma imkanını da edindik.

Manuş Baba röportajı, bu sayımızdaki en önemli işlerden biri oldu. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyor ve müzik yaşamında başarılar diliyoruz. Kendi müziğine ve müziğin ne olup olmadığına dair verimli bir röportaj yaptığımıza inanıyoruz.

17. sayımızda yer alan şiir ve öykülerle de edebiyat alanındaki hedeflerimize doğru hiç bitmeyecek olan yolculuğumuzda yürümeye devam ediyoruz.

Çizimleriyle dergilerimizi renklendiren Elif Gökçe Tunçel ve Berfin Cengiz için ayrıca bir parantez açalım ve onlara da teşekkürlerimizi iletelim.

17. sayımızla birlikte yeni ulaşacağımız şehir ve kitapçıları, sizlere buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan bilahare ulaştıracağız. Esen kalınız.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet