10. Sayımız Yolda!

DURUYU 222

 

Kasım – Aralık 2014 sayımızı mali imkansızlıklar nedeniyle çıkartamamıştık. Ancak söz konusu sorunları, siz okuyucularımızla birlikte KD olarak çözmesini bildik. Yaşanılan bir aylık gecikme yalnızca daha az Koza okumamıza neden olacak. Bunun dışında Koza, fikrinden ve kelamından gram diyet etmeden; aksine üzerine koyarak var olmaya, anlamaya, açıklamaya, düşünmeye ve dönüştürmeye devam ediyor.

Araştırma – inceleme, biografi, deneme, roman incelemesi, şiir, öykü gibi zengin bölümlendirme anlayışı ile sayımızı hazırladık. Bu sayıdan itibaren artık olarak bir bilim köşesi oluşturduk. Bunun dışında Hitler faşizminden diyaletktik materyalizme, Salinger’dan Nesimi Çimen’e, iyi olmak üzerineden felsefenin gerekliliğine uzanan geniş bir çerçeve ortaklığına sahip yazılarla karşınızda olacağız!

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet