10. Sayımız Kitabevlerinde!

20150128_183153

 

10. sayımız gecikmeli de olsa çıktı. İnteraktif paylaşımlarımızın yarattığı tartışma ortamlarından güç alarak devam ediyoruz. 10. sayımız yine iddialı bir içerikle okuyucu karşısına çıkıyor.

 

Bu sayımıza Auschwitz kampını farklı bir dille ele alan Ama bu Farklıydı ve Diyalektik Materyalizm’i ele alan Dört Kelime Tek Cümle isimli yazılarla başlıyoruz.

 

Yeni bir içerik olarak ortaya koyduğumuz bilim köşemizin yanında, deneme ve şiir alanında dolu bir içerik var. Bunun dışında, anarşist cinayetlerin bir incelemesi, Nesimi Çimen üzerine bir biografi-deneme ve son olarak bir dialog mevcut.

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

Bir Cevap Yazın

cheap Jerseys wholesale nfl jerseys wholesale nfl jerseys cheap oakleys cheap jerseys Cheap Jerseys fake oakleys fake ray ban sunglasses cheap gucci replica cheap oakleys cheap ray ban sunglasses fake oakleys replica oakleys fake cheap ray bans fake oakleys cheap gucci replica fake cheap ray ban sunglasses wholesale jerseys shop cheap fake watch sale replica oakleys replica gucci red bottom shoes cheap jerseys cheap oakleys fake oakleys cheap replica oakleys cheap replica oakleys fake oakleys replica oakleys cheap oakleys wholesale cheap oakleys outlet